Tallinnas, Pirita linnaosas tegutsev pansionaat „Kose“ osutab hooldusteenust ööpäevaringselt eakatele inimestele. Pansionaat võib olla eakale inimesele alaliseks koduks, vajadusel osutame ka intervallhoiuteenust. Intervallhoiuteenus on mõeldud nendele peredele, kes soovivad oma eakale turvalist keskkonda komandeeringu või lihtsalt puhkuse perioodil. Pansinaadis on kohti 18 –le kliendile.

Toitlustamine on kolm korda päevas. Õhtul saavad kliendid soovi korral enne öörahu tassi teed ja väikese võileiva/küpsise. Pansionaadis järgitakse hooldusteenuse, tervishoiuteenuse ja toitlustamise osas sisekorra eeskirja. Vaba-aja sisutamisel lähtume klientide soovidest ja hetke tervislikust seisundist.

Vaba-aja veetmine sisustatakse vastavalt klientide soovidele ja huvidele ning aastaajale. Suvel on võimalik viibida pansionaadi õues, kus saab tegelda meelepäraste käeliste ja mälu treenivate tegevustega. Soovi korral loeme klientidele uudiseid ajalehtedest-ajakirjadest. On ka televiisori vaatamise võimalus. Kliendid saavad osaleda soovi korral väiksematel aiatöödel nagu lillede rohimine, kastmine või maitsetaimede korjamine. Talvel sisustame vaba aega käeliste tegevustega: voolimine, joonistamine, kudumine, lilleseadete kujundamine jne.

„Kose pansionaadi” pere prioriteediks on individuaalne ja sõbralik lähenemine klientidele ja lähedastele, toetav ning hoolitsev keskkond.